Skip to content

RangeXTD מחיר – האמת האמיתית נחשפה! (חייב לקרוא)

האם אתה יודע שאדם ממוצע ישן 6 שעות ביום בהשוואה לשינה של 8 שעות חובה, אך מבלה יותר מעשר שעות ביממה באינטרנט? צורך זה בשהייה מקוונת קורא לצורך באינטרנט מהיר.

לעיתים רחוקות אתה יכול להרחיק את עצמך עכשיו מהאינטרנט במהירות הבזק. אבל מה אם אתה עדיין תקוע בטעינה? האם יש לך חלוקה לא שוויונית של מהירויות הגלישה במקומך? מרחיבי Wi-Fi הצילו אותך.

לא כולם ברי מזל שיש להם אותות Wi-Fi חזקים במקום ומרחיבי ה- Wi-Fi לוקחים את האחריות עבור סטרימינג מקוון בלתי מפריע. RangeXTD הוא מכשיר כזה שמבטיח לך את החיבור המקוון הטוב ביותר בכל מקום שלך. זה פשוט מסיר את הבעיות של אותות חלשים והוא מכשיר חובה בימינו.


מהו RangeXTD?

RangeXTD הוא מכשיר מאריך Wi-Fi הפועל עם מערכת ה- Wi-Fi הקיימת שלכם ומבטיח איתותים תקינים בכל מקום שלכם. זהו מכשיר אלקטרוני קומפקטי אשר טוען נתונים מהר יותר ממרחבי Wi-Fi אחרים. זה יכול להיות מקוצר כ- “Ninja Ninja”, שפשוט מוסיף מהירות וממעבר את זמן המאגר.

RangeXTD

RangeXTD היא השקעה חד פעמית ואינה מוסיפה לחשבונות האינטרנט החודשיים. הביצועים שלו טובים בהרבה משאר מערכות החיזוק ה- Wi-Fi היקרות יותר. בין אם יש לך חיבורים מרובים או שאתה רוצה שיהיה לך מהירות אינטרנט טובה במרתף שלך, RangeXTD מבטיח ליצור חוויית אינטרנט נטולת טרחה עבורך.


עובדות טכניות, מפרט ותכונות:

טכנולוגיה מתקדמת המשמשת בייצור RangeXTD היא הסיבה להצלחתה. עיין בנקודות המפתח הבאות:

 • זהו מכשיר קומפקטי ואינו כרוך בחיבורים חוטים.
 • זהו מכשיר לטעינת קיר ונראה יותר כמו מטען בלבד.
 • זה תואם לכל הנתבים וספקי שירותי האינטרנט.
 • יש לו תאורת LED לשיקוף חוזקות האות.
 • ניתן להתחיל בזה על ידי לחיצה על כפתור ה- WPS.
 • יש לו 2 אנטנות מובנות ועובדות בתדר של 2.4 ג’יגה הרץ.
 • יש לו יציאת LAN אחת ויציאת WAN / LAN אחת.
 • הוא תומך בהצפנת WPA-PSK / WPA2-PSK.
 • זה עובד למופת כשאתה ממקם אותו בין ה- Wi-Fi שלך לאזורים מתים.
 • יש בה הגדרת אשף
 • יש לו אפשרויות לבקרת מצב ובקרת כוח
 • זה משיג מהירויות אינטרנט עד 300 Mbps.

RangeXTD הוא שם נפוץ במדינות כמו ארצות הברית, בריטניה, ניו זילנד, קנדה ואוסטרליה. התפיסה הטכנית הבסיסית העומדת מאחורי עבודתו של RangeXTD היא העובדה שרוב תיבות הנתב אינן מסוגלות לשרת את המקום כולו באמצעות אותות אינטרנט מהירים. אין עוד המתנה, פשוט חבר אותו, חבר אותו לנתב שלך וחווה את הקסם של RangeXTD.


היתרונות והחסרונות של RangeXTD

יתרונות:

 • ניתן להתקין אותו בקלות ללא טרחה.
 • זה נותן חיבור מהיר לאינטרנט מבלי להגדיל את החשבונות החודשיים.
 • היא מצליחה לשפר את האותות הקיימים באינטרנט על ידי צריכת החשמל הפחותה ממתחרותיה.
 • זה מבטל אזורים מתים מהמקום ומכסה את כל המקום בחיבור Wi-Fi מאובטח ומוצפן.
 • זה מורכב מחומרים באיכות פרימיום ואין לו בעיות התחממות יתר.
 • זהו מכשיר קטן ועם זאת חזק שמשתלב בקלות עם הסביבה.
 • זהו מכשיר נייד ותוכלו להשתמש בו בבית, במשרד או בכל מקום אחר.
 • זהו מכשיר אידיאלי עבור משתמשי אינטרנט כבדים כמו גיימרים, צופי קולנוע וכו ‘.
 • זהו מכשיר מושלם לאנשים המשתמשים באינטרנט בפטיו גם מחוץ לבתים.
 • זה חסכוני מאשר לקנות חיבורים מהירים יותר או מכשירים אחרים הגדלים במהירות באינטרנט.

חסרונות:

RangeXTD חופשי מכל סוג של בעיות ייצור והוא מכשיר ללא שגיאות. עם זאת, יש לטפל בבעיות הבאות:

 • זה זמין באופן מקוון בלבד.
 • צריך להיות שיקול דעת טוב לגבי מיקומה כדי לחסל את אזורי המתים לחלוטין.

מדוע RangeXTD?

הסיבה לבחירת RangeXTD על פני מתחרותיה טמונה בבנייה החזקה, בביצועים יוצאי דופן ובשיעורים כלכליים. מתוך כל מרחיבי ה- Wi-Fi הזמינים בשווקים, ל- RangeXTD יש רקורד מוכח.

המכשיר האלקטרוני קומפקטי ורב תכליתי לשימוש. ככל הנראה לעולם לא תעזוב את זה אם אתה הולך למשרד שלך או למקום המועדף עליך. היא מבטיחה לספק חיבור אינטרנט מהיר רק עם מצב פלאגין והפעלה. אין לו נהלי התקנה מורכבים והתחל לעבוד תוך מספר שניות בלבד.

בניית RangeXTD אחראית על השימוש לאורך זמן. בניגוד למכשירים אלקטרוניים אחרים, זה לא מתחמם לאורך תקופות ארוכות יותר ומביא תוצאות עקביות. זה לא יורה בחשבונות הכוח שלך. האות המוגבר של RangeXTD משיג מהירויות ללא תחרות של עד 300 מגהביט לשנייה. הבנייה המרשימה של המכשיר הינה ללא שגיאות.

נמאס לכם להזיז את הרהיטים שלכם ולהפריע לחלל הפנים שלכם רק כדי להתאים לחיבוריות האינטרנטית הטובה ביותר במקום שלכם? הודות ל- RangeXTD הוא מתפקד היטב והוא נקי לחלוטין מחוטים מסתבכים.

יתכן שנמאס לך להתקשר לספקי האינטרנט שלך שוב ושוב ולקנות מכשירים מגבירים מאוד לשבחים ששוכחים לבצע. אינך צריך להיות בעל רקע טכני כדי להבין את השימושיות והעדיפות של RangeXTD.

זהו מכשיר גאוני המאפשר שימוש בחיבורים מרובים המשתמשים באותה רשת Wi-Fi. אין עוד תנומה טעימה עם קשקשים, ליהנות מעבודתך בצורה חלקה כאשר RangeXTD עומד לרשותך. עליכם למנוע מעצמכם להיעלם מההיצרות שלה. זהו מגבר זעיר אך חזק במיוחד לחיבור לאינטרנט.


איך זה עובד?

תופתעו לראות כי RangeXTD עובד בצורה מאוד פשוטה. חייבת להיות סנכרון נכון בין נתב ה- Wi-Fi למכשיר זה.

 • ראשית, אתה יכול לחבר את שני המכשירים בשקעי החשמל בסמיכות מרבית.
 • לאחר חיבור המכשירים עם אספקת חשמל, לחץ על לחצני הכפתורים כך שההתקנים יוכלו להתחיל.
 • תוך מספר שניות, שני המכשירים מסונכרנים ותוכלו לחוש את חיסול אזורי המתים ממקומכם באופן מיידי.

האותות של נתבי Wi-Fi יחידים לא מצליחים לשרת את המקום כולו מכיוון שהם אינם מסוגלים לעבור מספר קומות, קירות קשוחים יותר וכו ‘. RangeXTD הוא לא פחות מנתב Wi-Fi כפול ועם מגבר אות חזק. זה לא רק מכפיל את טווח האינטרנט אלא גם מפיץ אותו ביעילות על פני כל המקום.


דירוג וביקורות:

דירוג אמיתי מבוסס תמיד על השימוש המעשי במכשיר. הצוות שלנו השתמש ב RangeXTD ודירג אותו כ -5 כוכבים עצומים עבור הביצועים הכוללים שלו עם עקביות. זה ממלא את הצרכים של חיבור לאינטרנט מהיר בכל מקום ללא טרחה רבה.

לקוחות מכנים זאת כמכשיר אלקטרוני חובה. אחד הלקוחות אומר שהוא קנה שני RangeXTD לקומות שונות ואין שום בעיה עם מהירות האינטרנט עכשיו.

לקוחה אחרת אומרת שאחרי שהשתמשה ב- RangeXTD, כעת היא יכולה להשתמש באינטרנט בזמן התעמלות בגינה או יכולה להזרים סרטונים בזמן הבישול במטבח.

הלקוח האחר מתייחס לזה כערך אמיתי לכסף שכן הוא כבר ניסה כמה מאריכי טווח Wi-Fi ומצא את RangeXTD כמכשיר המספק ביותר. זה קל לשימוש ולתחזוקה גם כן.


RangeXTD מחיר:

מהופנט בגלל התפקוד והתוצאות של RangeXTD, המתן עד שתשיג את המחיר שלו. RangeXTD זמין כעת במחיר של 50 $. תקבל תקע אמריקאי יחד עם RangeXTD באותה עלות. זו עסקה ששווה לתפוס אותה!

בנוסף לכל זה, תוכלו ליהנות מעצמכם מהעסקאות הגדולות של RangeXTD.

תקבלו שני מאיצי Wi-Fi של RangeXTD ותקע בארה”ב את העלות של מחיר רגיל יחיד של RangeXTD, כן, תקבלו אותו במחיר של 99.90 דולר בלבד. חבילה של 3 טווח XTD יחד עם תקע בארה”ב תעלה לך 112.39 דולר בלבד. אתה מוציא רק 149.85 $, אם אתה רוצה למקסם את הטווח שלך עם קבוצה של 4 RangeXTD וצריך גם תקע אחד בארה”ב.


איפה לקנות?

מומלץ לקנות את RangeXTD מהאתר הרשמי שלה בהצעה של 50% הנחה על המחיר האמיתי. אם אתה קונה את RangeXTD מהאתר הרשמי שלה, אתה יכול לנצל את ההזדמנות של 10 $ הנחה גם ברכישה הבאה שלך.

הוא מציע התחייבות להחזר כספי של 30 יום למקרה שאינך מרוצה מביצועי המוצר. עם זאת, רוב הסיכויים שאתה צריך לשלוח אותו בחזרה.


סיכום:

החיפוש אחר מגבר Wi-Fi אידיאלי מסתיים ב- RangeXTD. זה מכשיר קומפקטי, קל להתקנה, פשוט בתפקוד וחסכוני ביותר. אתה יכול לקנות את זה באופן מקוון או לתת אותו לחבר גיימרים שלך או לזה שאוהב להזרים סרטים ברשת.

RangeXTD הוא הפתרון המצולם בוודאות לבעיות מהירות האינטרנט שלך. אתה לא יכול להרשות לעצמך להישאר מאחור בעולם שהולך במהירות. תפוס RangeXTD קשה לעבודה למקום שלך עכשיו והתנסה בזרם מקוון כמו שלא היה מעולם.